Artiklid

Bioteraapia aparaat kui kodune sanatoorium

Bioteraapia aparaat kui kodune sanatoorium
03.03.2007 Silja Joon

Mare Hanschmidt ja Marika Liivrand loodusravikeskuses.

Pärnu alternatiivmeditsiini keskus Ravikoda pakub ihuhädade diagnoosimist ja avitamist bioteraapia abil. Sarnaseid aparaate on Pärnus kasutatud varemgi. Edusammuks tuleks aga lugeda bioresonantsmeetodil portatiivse aparatuuri ja tarkvara väljatöötamist, mis on ühendatud Windowsis töötava arvutiga, kirjutab Pärnu Postimees.

 

Aparaati võiks nimetada koduseks sanatooriumiks, tõdes Ravikoja proviisor Marika Liivrand, kes läbinud bioteraapia väljaõppe Moskvas. Tema õpetajateks olid arst-professor Sergei Strahhov ja energoinformatsiooni teaduste ekspert Pavel Brudnikov. Õpingutes osales arste ja proviisoreid üle kogu Venemaa.

 

Valutu tinistamine

 

Bioresonantsmeetod ei vastanda end tavameditsiinile, vaid on täiendav abimees inimese uurimisel ja tervendamisel. Mõõtmise aluseks on inimest ümbritsev nõrk elektromagnetväli: tehakse kindlaks haiged organid, mille energeetilised võnkekarakteristikud erinevad tervete organite omast. Kuidas see täpsemalt välja võiks näha? Liivrand seab end istuma arvutiekraani taha, teisel pool lauda istub patsient, kel samuti arvutiekraan silme ees.

Patsient hoiab peos väikest metallpulgakest, mis asub mõõtma tema organite elektromagnetvõnkeid.

 

Samal ajal jälgib patsient, kuidas ekraanile ilmuvad tema organid piki- ja ristlõikes, veenid, arterid, südameklapid ja veresooned. Igal organil mõõdetakse võnkesagedust mitmekümnest kohast ning hinnatakse organi olukorda kuuepallisüsteemis.

 

Liivrand ei arva, et selline meetod inimesi ehmatab: Ravikotta satuvad eeskätt need inimesed, kes endaga tööd tahavad teha ning on asunud ammutama teadmisi tervisest, õigetest eluviisidest ja toitumisest. Loodusravil on alati pooldajad, siia kuuluvad needki, kes tavameditsiini võimalused läbi on proovinud. Kui põhjalikud uuringud tehtud, näeb ekraanil ülevaadet tervislikust seisundist. Kui mõni organ on haige, uurib Liivrand seda põhjalikumalt.

 

Arstidele toeks

 

Teise etapina lähetab aparatuur inimese organismile impulsi terve organi võnkega. Välja näeb see protseduur nagu põnev tinistamine, kusjuures laisk, kes ei viitsi ekraanil toimuvat jälgida, saab arvutilt kohe märguande: jälgi mind!

 

Teraapia vältab paar-kolm seanssi, sest terveid impulsse tuleb organisse lähetada mitu korda. Pärast esimest seanssi võib tervis minna isegi pisut kehvemaks.

 

Kui organism paraneb, siis esmalt alati haigus ägeneb, lausub Liivrand. Pärast teist seanssi muutub olukord reeglina paremaks. Seda on kinnitanud paljud patsiendid. Inimene ei ole lihtsalt keha, vaid energiaväli, mis on seotud tihedalt teiste inimeste, Maa, kosmose, planeetide ja algelementide informatsiooniväljaga.

Bioteraapia kui meetod on olnud kasutusel üle 20 aasta ning selle rakendamiseks on kasutatud erinevaid tehnikaid.

 

Kõige tähtsam on aidata inimest ning jõuda jälile tema probleemile. Bioteraapiat võib kasutada paralleelselt ravimitega. Arsti ettenähtud ravi saab toetada kõikidel juhtudel. Ka põletikuravi puhul, kõneleb Liivrand.

Bioteraapia on eriti sobiv järgmistel juhtudel: taastusravil pärast operatsiooni, stresside ületamisel, rasestumisel ja raseduse normaalsele kulgemisele kaasaaitamisel, vaeguste ja organismi pingete likvideerimisel, närvisüsteemi, soolestiku, lümfisõlmede normaalse talitluse taastamisel.

Häid tulemusi on bioteraapia andnud Parkinsoni ja Alzheimeri tõve puhul. Uuring koos esimese teraapiaseansiga kestab poolteist-kaks tundi, iga järgnev teraapia pool tundi kuni tund.

Text Box:

Kompuuterdiagnostika. Psühholoog. Meestearst. Juuste plasmospektrofotomeetriline

analüüs. Homöopaatia. Õieteraapia. Kaaniravi. Nõelravi. Fotoonresonantsteraapia.

Shindo- Jaapani massaaž. Vabastav hingamine. Massaaživoodi seljaprobleemidele. Jääkainete eemaldamise jalavann. Moksalamp

Ravikoda OÜ: Pärnu alternatiivmeditsiini keskus

Uus 1 Pärnu vt. kaart

Tööajad: ETKNR: 10.00-18.00

L: 10.00-15.00

Üldtelefon: 442 1244 ravikoda@hot.ee