Endast

ENDAST

Omades juriidilist kõrgharidust olen aastaid töötanud riigiasutuses.

 

Kogu senise elu vältel olen tunnetanud võimeid sügavamalt tajuda inimeste biovälju.  See on andnud mulle võimaluse rakendada psühhoteraapilist mõju oma lähedastele või lihtsalt tuttavatele inimestele nende rasketel hetkedel, mis on olnud seotud tervisehädadega või mõne muu isikliku probleemiga.

 

1990. a astusin Tallinna Meditsiinikooli, mille lõpetasin 1992.a. Alates 1997.a olen ennast täielikult pühendanud traditsioonilise meditsiini tervendavatele meetoditele.  Samuti olen läbinud täiendkoolitused Moskva rahvameditsiini keskuses ja Tallinna alternatiivmeditsiini keskuses.

 

Oma tervendav-teraapilises praktikas kasutan selliseid traditsioonilise meditsiini meetodeid nagu hirudoteraapia e. kaaniravi, apiteraapia, refleksoteraapia, fütoteraapia e. taimedega ja neis leiduvate ainetega ravimine, bioenergeetiline- ja hüpnoteraapia.

 

Apiteraapia– mesindussaadustega ravimine. Selle meetodi puhul kasutan ülemaailmselt tuntud kaubamärgi  Tentorium©  tooteid.

 

Refleksoteraapia– bioloogiliselt aktiivsete punktide ja tsoonide mõjutamine. Kasutan dünaamilist elektro-neuro stimuleerimist Denas stimulaatori abil.

Endast

Vastuvõtmine ja registreerimine

 

Puuvilla 19, Tallinn                                           tel.  56 157192

             

Jaama pst 1, Valga         Hotell “Säde”            tel.  56 157192